Katalog firm

Ewa Czernik

Życiowa równowaga - czujecie, że macie problem z osiągnięciem prawidłowej równowagi, która dałaby Wam satysfakcję? To zapraszam do mojego gabinetu na konsultację. Nazywam się Ewa Czernik i jako wykwalifikowany lekarz zapewniam Wam wsparcie psychologiczne. Bardzo chętnie pomogę Wam zdiagnozować Wasz problem.

Pomoc w depresji

Profesjonalna pomoc psychologiczna - zapraszam Was do skorzystania. Nazywam się Ewa Czernik i jestem najlepszym profesjonalistą, który zapewni Wam psychologiczne wsparcie na każdym etapie. Zajmuje się najróżniejszymi zaburzeniami, które mogą całkiem znienacka pojawić się w naszym życiu. Przygnębienie, smutek, niechęć do aktywności, stronienie od innych ludzi - to jedne z objawów depresji, które nie należy bagatelizować.
Jeżeli Wy sami czujecie, że coś nie tak dzieje się w Waszym życiu, to koniecznie musicie udać się po pomoc, dzięki czemu uda Wam się wyjść z depresji. Zapraszam do mnie na pierwszą konsultację. Leczenie depresji Łódź to może być bardzo skomplikowany proces, jednak warto zaryzykować, dzięki czemu uda Wam się na pewno z tego wyjść. Przekonajcie się, że rozmowa ze mną, regularne spotkania mogą dać Wam naprawdę dużo.
Zachęcam do umówienia się na wizytę w moim gabinecie, dzięki czemu znajdziecie się pod opieką jednego z najlepszych łódzkich specjalistów. Chcę Wam pomóc - oto moja misja.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak skuteczną metodą leczenia depresji lub nerwicy a nawet autyzmu, jest terapia w jakiej warto co oczywiste uczestniczyć. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej, cz...