Katalog firm

For You

For You to firma, która już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży czapek już od pierwszych dni życia. Tylko u nas znajdziecie czapki wiązane, na uszy, wsuwane, kapelusiki dla modnych dam oraz wiele innych. Niskie ceny, szeroki wybór, atrakcyjne dostawy - nigdzie indziej nie znajdziecie takiej firmy.

Czapki dla niemowląt

Nasza rodzinna działalność specjalizuje się od wielu lat produkcją czapek dziecięcych, czapek dla niemowląt oraz innych nakryć głowy takich jak np. modne opaski dla dziewczynki. Nieodłącznym elementem strategii naszej marki jest wysoka jakość materiałów, ceny na każdą kieszeń i nowoczesny design.
Do każdej codziennej stylizacji dziecka można skompletować świetne dodatki: apaszki, chustki, czapki dziecięce, opaski etc. które można również znaleźć w naszej ofercie. Szeroka gama kolorów i wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagającego małego klienta. W najnowszej kolekcji znajdziecie Państwo najmodniejsze wzory. Szczególnie pastelowe kolory polecamy na sezon wiosna/lato. Natomiast materiały, których używamy do produkcji świetnie zadbają o komfort i ochronę Twojego maluszka.
To bardzo ważne dla nas, aby czapki dziecięce jakie produkujemy były z materiałów najwyższej jakości oraz z odpowiednimi certyfikatami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie lub stacjonarnie.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56