Katalog firm

Kategorie


Optyk Grabowscy

Chcesz aby doświadczony okulista zajął się twoimi oczami, ewentualnie pomógł w znalezieniu lub wybraniu najlepszych oprawek pod wykonane dla ciebie okulary? Salon Grabowscy to nie tylko alternatywa, to rozwiązanie nader korzystne w kontekście tego co możesz uzyskać, tym samym pełne wsparcie na każdym etapie realizowanych działań.

Badanie wzroku

Wbrew temu co się wydaje, niejednokrotnie mamy nie lada problem ze znalezieniem optyka, zwłaszcza salonu jaki w Radomiu zadba o nas, jako potencjalnego klienta. Salon Grabowscy to nie tylko miejsce gdzie działa nieprzerwanie od wielu lat okulista w Radomiu, lecz pewność iż do naszej dyspozycji jest specjalista w adekwatnej do tego dziedzinie.
Oczywiście jako okulista w Radomiu cieszy się on bardzo dużą popularnością, dodatkowo przez cały okres dotychczasowego funkcjonowania, zawsze wychodzi naprzeciw potencjalnym pacjentom. Wizyta w takim miejscu to nie tylko pewność tego, iż pełne wsparcie zaoferuje nam doświadczony i profesjonalny okulista Radom ale gwarancja tego, że uzyskamy tutaj wszystko co niezbędne aby być usatysfakcjonowanym z kompleksowej obsługi.
Niech więc doświadczony okulista stanie się kimś, do kogo nie tylko się zgłosimy lecz przede wszystkim pomoże nam on w realizacji jasno określonego celu, przeprowadzenia badań komputerowych, dostosowaniu oprawek do okularów czy wybraniu najlepszych soczewek.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to firma działająca w branży optycznej prawie 20 lat. Świadczy wysokiej jakości usługi nie tylko w Polsce, ale także w Kanadzie. Prowadzi salony optyczne w Gdańsku, Rzeszowie, Lublinie i...