Katalog firm

Intprojekt

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy pragną usprawnić produkcję we własnym przedsiębiorstwie. W ofercie Intprojekt znajdują się projekty z zakresu automatyki przemysłowej, a oprócz tego również systemy wizyjne i sterowania maszyn, projekty i pomiary elektryczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę, zapraszamy na stronę!

Projektowanie automatyki przemysłowej

Podstawą działalności INPROJEKT jest profesjonalne projektowanie automatyki przemysłowej. Oferta skierowana jest w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz przemysłowych. Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów. Stale podnosimy zakres naszych kompetencji, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
W naszej pracy kierujemy się potrzebami oraz preferencjami naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie usprawnić procesy technologiczne w danym przedsiębiorstwie. Oczywiście naszym priorytetem jest także bezpieczeństwo i wygoda klienta. Proponujemy korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Nasza oferta to m.in. systemy sterowania maszyn, systemy wizyjne, prefabrykacja rozdzielnic, pomiary elektryczne, programowanie sterowników PLC, a także wiele więcej.
Gwarantujemy, że jakość naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Po przygotowaniu projektu dokonujemy instalacji systemu w siedzibie klienta. Przygotowujemy go kompleksowo, tak aby był w pełni gotowy do użytku.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468