Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli Wasze auto odmówiło posłuszeństwa. Zawsze szybko zjawiamy się na miejscu. Wystarczy tylko do nas zadzwonić, a pomoc drogowa w postaci naszych pracowników i lawety wyruszy Wam na pomoc. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z jakości naszych usług. Zapraszamy!

Pomoc drogowa w Zgierzu

Do wypadków drogowych i innych, niepomyślnych zdarzeń dochodzi praktycznie każdego dnia. Firma Pomoc Drogowa od lat z tym wszystkim walczy, kierując swoje usługi do wszystkich kierowców, którzy regularnie odbywają długie podróże. Dba ona o ich bezpieczeństwo i komfort wynikający z jeżdżenia samochodami, pomagając im w tych najbardziej kryzysowych i zwykle bardzo stresujących sytuacjach.
Nasza pomoc drogowa Zgierz potrafi w ekspresowym tempie dojechać na miejsce niepomyślnego zderzenia, by następnie równie szybko naprawić zepsuty pojazd jeszcze na drodze i oddać go kierowcy, który chciałby kontynuować swoją podróż. Pomoc drogowa nieraz wykonuje również holowanie pojazdów, czasami dowozi paliwo autom, które przez jego brak musiały stanąć na drodze, a nieraz nawet dokonuje wulkanizacji.
Wszystkie te usługi oferuje klientom o każdej porze dnia i nocy, ponieważ działa 24 godziny na dobę. Każdy kierowca powinien zapisać sobie jej numer telefonu na swoim urządzeniu, by w razie potrzeby móc szybko się pod niego zgłosić.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673