Katalog firm

Zeus

Zeus to znany zakład usług pogrzebowych, zajmujący się kompleksową organizacją uroczystości żałobnej. W szerokim zakresie naszych usług znajduje się transport zwłok, przygotowanie osoby zmarłej do pochówku, przewóz żałobników, kremacje, załatwianie w imieniu rodziny spraw urzędowych, oprawa muzyczna pogrzebu.

Usługi pogrzebowe

ZEUS firma pogrzebowa Katowice to kompleksowa organizacja pochówku zmarłych każdej wiary. Jesteśmy rzetelni, profesjonalni oraz terminowi. Staramy się być zawsze wtedy, kiedy Państwo potrzebują naszej pomocy. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Dokładamy wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa odbywała się w sposób godny i uroczysty. Dbamy o obsługę żałobników, a także ich komfort. Pragniemy, aby każdy, kto się do nas zgłosi, czuł wsparcie w trudnych chwilach.
Przestrzegamy rygorystycznych norm i standardów. Podchodzimy do zmarłego z pełnym szacunkiem. Przeprowadzamy m.in. kremację zwłok, a także ekshumację zwłok lub szczątków. Przygotowujemy zmarłego do pochówku. Dbamy nie tylko o ubranie, ale również niezbędne zabezpieczenia i kosmetykę.
Zapewniamy oprawę muzyczną oraz florystyczną. Zapewniamy stosowne bukiety, wiązanki pogrzebowe, stroiki. Wszystko zależy od Państwa indywidualnych życzeń. W ramach usług dodatkowych organizujemy transport dla uczestników pogrzebu, a także obsługę żałobników.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Nasza firma pogrzebowa zajmuje się transportem zwłok, przygotowaniem osoby zmarłej do uroczystości żałobnej, oprawą artystyczną ceremonii pogrzebowej. AAron organizuje również kremacje, przewóz żałobn...